Wytworna oraz dzisiejsza moda dla pań dojrzałych

Wykwintna oraz nowoczesna moda dla dam dojrzałych
50-tka na karku to perfekcyjny czas do ponownej oceny osobistej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze i styl życia zmieniły się na przestrzeni dziesięcioleci. Jednakże nasze wybory dotyczące mody nie zawsze za tym nadążały. Jednak zapomnij o bezwzględnych zasadach! Potrzebujesz tylko paru dyrektyw, aby mieć bardzo dobry styl oraz czuć się przyzwoicie we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej znajduje się główna lista fundamentalnych wskazówek dla kobiet, które chcą w tym wieku wyglądać elegancko, energicznie, młodzieńczo oraz dobrze.

Co powinno się znajdować w szafie kobiety dojrzałej?
Ciemne jeansy, najlepiej ze średnim stanem z obszywanym brzeżkiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym znacznie bardziej, iż to opcja obuwia na nieomal każdą okazję. Zakładając je upewnij się, iż dżinsy poprawnie przylegają (z niewielką rozciągliwością) do pośladków i bioder. W razie potrzeby – załóż pas. Ponure jeansy z prostymi nogawkami i średnim stanem to kompan kobiety w każdym wieku, a już z pewnością w szafie kobiety dorosłej.
Dostosowana kurtka również powinna się odnaleźć w Twojej szafie. Czerń jest najbardziej uniwersalna, ale należy także wziąć pod uwagę kolor granatowy i beżowy. Noś ją do jeansów, spódnic, sukienek, spodni – wszystkiego! Przyda Tobie się w szafie też czarna ołówkowa spódnica – wybór wszechstronny, pierwszorzędny oraz zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na umowną okazję i upewnij się, że jest lekko ciągliwa oraz drapowana, jednak nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami i botkami lub ewentualnie lakierowanymi czółenkami będzie prezentować się modnie i szykownie.